Rankų darbo gėlių žvakidė Pavasaris , Džiovintų gėlių vaško žvakidė, Pievų gėlių žvakidė, Natūralus namų dekoras, Gamtos įkvėptas dekoras, Namų įkurtuvių dovana
Kiekviena žvakidė - tarsi sustabdyta ir į namus parsinešta vis nauja gamtos akimirka.
Gėlių žvakidės yra rankų darbo, pagamintos iš geros kokybės vaško, dekoruotos natūraliomis džiovintomis gėlėmis, kurias pati atrinkau ir išdžiovinau, kvapui suteikti naudojamas aukštos kokybės aromatinis aliejus. Gėlės ir žvakė kartu, sukurs Jūsų namams dar daugiau jaukumo ir taps originalia namų interjero detale ar rankų darbo dovana.
Kai žvakidė dega, šviesa švelniai apšviečia gėlių puokštę, atskleisdama jų spalvingumą ir grožį.
Žvakidė su pievų gėlėmis taip pat gali būti puiki dovana mylimajai, mamai, draugui ar šeimos nariui, suteikianti jiems prisilietimą prie mus supančios gamtos grožio.
• Rankų darbo
• Medžiagos: vaškas, džiovintos gėlės, aromatinis aliejus, arbatinė žvakutė, stiklinė žvakidė arbatinei žvakutei.
• Plotis: 10 cm
• Aukštis: 10 cm
Visos žvakidės supakuotos į dėžutę, todėl tai puiki dovana kažkam ypatingam.
Į šviestuvo vidų įcentruokite arbatinę žvakutę ir mėgaukitės nuostabia šios žvakidės šviesa.